Yükleniyor...
 
Sözleşmeyi Okumadan Sipariş Vermeyiniz.Sözleşme

SİTE KULLANIMI

Bu sitedeki tüm içeriklerin; Apollon Design izni olmaksızın kullanılması veya sahiplenilmesi tamamen yasaktır.

İLETİŞİM

Site içerisinde canlı destekten, iletişim formundan veya farklı bir yöntemden operatörle veya site görevlisi ile iletişim sağlanabilir. Hakaret, dolandırıcılık veya yasa dışı farklı bir faaliyette bulunulması durumunda, Apollon Design, yasal sürece başvuracaktır.

ÖN ÖDEME (KAPORA)

Site ziyaretçisi ve müşterisi, istediği hizmete (Web tasarım, Grafik Tasarım, Video montaj, Reklam yönetimi ve bütün hizmetler) başlanılması için, site ekibinin teklif ettiği ücretin yarısını ön ödeme olarak işin başında ödemeyi kabul eder. Ön ödeme, Apollon Design garantisi altındadır ve dolandırıcılık durumunun olmaması ve siparişin eksiksiz yerine getirilmesi için istenmektedir.

Apollon Design, sipariş için söz verdiği sürede sözü yerine getiremez ise yada sebep göstererek veya göstermeyerek siparişi iptal ederse, ön ödemenin tamımını iade etmekle yükümlüdür. Eğer domain, hosting veya baskı harcaması gibi müşteriye yönelik bir harcama yapıldı ise, yapılan harcamaların ön ödeme tutarından düşürülerek iade edilmesi ve harcama yapılan ürünlerin müşteriye verilmesi Apollon Design’ın yerine getirmekte zorunlu olduğu bir yükümlülüktür.
Müşteri, herhangi bir sebeple siparişini iptal etmek istemesi durumunda, siparişi devam ederken site ekibi ile iletişimini kesmesi durumunda veya ön ödemeyi geri alarak siparişini iptal etmek istemesi durumunda; ön ödeme, site ekibi siparişten dolayı maddi ve manevi harcama yaptığı için kesinlikle geri iade edilemez. Bu konuda daha fazla bilgi için SSS kısmını okuyunuz.

SİPARİŞ

Sipariş ön ödeme verildikten sonra başlanır. Ön ödeme şartları bir üst maddede detaylıca yazmaktadır. Sipariş süresi müşteri ve Apollon Design ekibi ile ortak belirlenir.

İADE VE İPTAL

Müşteri bütün ücreti ödeyip hizmeti aldıktan sonra, herhangi bir sebeple, verdiği siparişi veya hizmeti (Web tasarım, Grafik tasarım, Video montaj, reklam hizmeti ve tüm hizmetler) iptal etmesi ve tam iade alması mümkün değildir. Sadece ön ödeme yapıldıysa ve iade alınmak istiyorsa “ÖN ÖDEME” maddesi aynen geçerli olacaktır.
Hala Yardıma ihtiyacınız var
mı?

Destek Sayfamıza Göz Atın

Destek