A P O L L O N
Kapora İadesi Alabilir miyim?

Kapora Güvence ve Masraf Ödemesidir. Türk Ceza Kanunu’na göre işlemler tarafımızdan iptal edilir ise ödediğiniz kaporayı iade etmek zorundayız. Fakat işlemi siz iptal ederseniz malesef kapora iadesi mümkün değildir.

Kısmi Para İadesi

Projenin ödemesi tarafımızdan tamamen alındı ise ve işlemler başlamışsa Kısmı Para İadesi talebi oluşturabilirsiniz. Bu sistem şu şekilde işler; Örneğin ‘Tam Ücret’ Peşin Olarak 1000 ₺ Ödediniz Size Bir Web Sitesi Yapıyoruz. Domain ve Hosting Harcamaları Yapıldı diyelim ki 300 ₺ Eğer Kısmı Para İadesi Talebi açarsanız fiyata bizim işlem yaptığımız katma değeri koyduğumuzda 600

Tam Ücret İadesi Alabilir miyim?

Projeniz için bir işlem yapılmadı ise yani; Ücret Ödendi fakat hiçbir işlem yapılmadan iptal istendiyse Tam Ücret İadesi alabilirsiniz. Aksi Takdirde Yarım Bir İşlem Söz Konusu ise ‘Kısmi Para İadesi’ Alırsınız.

“Apollon Web Tasarım Ekibi. Apollon, Türkiye’de kurulmuş online bir şirkettir. Bünyesinde bulundurduğu 10 Web Designer ve Grafiker İle Web Tasarım işlerinizi en kısa sürede en profesyonel şekilde tamamlar. Üstelik fiyatlarda tüm kartlara 12 ay taksit seçeneği sunar.”

Çözümlerimiz

Web Tasarım

Mobil Uygulamalar

Grafik Tasarım

Site Raporlama ve Yönetme

Web Güvenlik

Bizi Takip Edin!

Email: iletisim@apollondesign.com
Whatsapp: +90 546 511 8674