Yükleniyor...
 

Sorularınız mı var?SSS - Destek Sayfası

Whatsapp Destek Haftaiçi : 09:00 - 21:00

Fiyat Sorabilirsiniz

Teklif Alabilirsiniz

Ödeme Bildirisi Yapabilirsiniz

Aklınıza Takılan Soruları Sorabilirsiniz

Whatsapp Destek
SSS Sıkça Sorulan Sorular

İade Sistemi Hakkında Sorular

Ödeme Sistemi Hakkında Sorular

Kapora Hakkında Sorular

Sıkça Sorulan Sorular
Canlı Destek Genellikle Çevrimiçi

Fiyat Sorabilirsiniz

Teklif Alabilirsiniz

Ödeme Bildirisi Yapabilirsiniz

Aklınıza Takılan Soruları Sorabilirsiniz

Canlı Destek
Sık Sorulan Sorular.
Ödemelerimiz Şu Şekildedir: Belirlenen Fiyatın Yarısı İşten Önce Kapora olarak alınır. Kalan Yarısı İse İşten Hemen Sonra Teslimatta Alınır.
Kapora, hizmet veya taşınır, taşınmaz mal almak için gereken toplam maddi bedel tutarının ödemesi için geçici süreli satışa açık kurumu kapalı bir şekilde kapora veren kişiye rezerve etme işlemi için yapılan ön ödemeye verilen genel addır.
Projeniz Hazırlanırken Masraflar Çıkar. Bu Masrafların Bir Kısmını Karşılamak Ve Bize Size Verilen Fiyatın Kalanını Ödeyeceğinize Dair Güvence Vermek İçin Kapora Ödersiniz.
Kapora Güvence ve Masraf Ödemesidir. Türk Ceza Kanunu’na göre işlemler tarafımızdan iptal edilir ise ödediğiniz kaporayı iade etmek zorundayız. Fakat işlemi siz iptal ederseniz malesef kapora iadesi mümkün değildir.
Projenin ödemesi tarafımızdan tamamen alındı ise ve işlemler başlamışsa Kısmı Para İadesi talebi oluşturabilirsiniz. Bu sistem şu şekilde işler; Örneğin ‘Tam Ücret’ Peşin Olarak 1000 ₺ Ödediniz Size Bir Web Sitesi Yapıyoruz. Domain ve Hosting Harcamaları Yapıldı diyelim ki 300 ₺ Eğer Kısmı Para İadesi Talebi açarsanız fiyata bizim işlem yaptığımız katma değeri koyduğumuzda 600 ₺ para yatacaktır. (FİYATLAR TEMSİLİDİR!)
Projeniz için bir işlem yapılmadı ise yani; Ücret Ödendi fakat hiçbir işlem yapılmadan iptal istendiyse Tam Ücret İadesi alabilirsiniz. Aksi Takdirde Yarım Bir İşlem Söz Konusu ise ‘Kısmi Para İadesi’ Alırsınız.
Yapım süresi Sitenin Sayfa sayısı ve içerik sayısına göre değişkenlik gösterebilir. Ortlama 3 gün içerisinde web siteniz bitmiş olsada değişiklik olabilir.
Cevap Yukarıdaki kapora iadesi kısmında yazıyor olsa da özet geçelim. Siparişi siz neden göstererek veya göstermeyerek iptal etmek isterseniz kapora iadesi yapılmadan sipariş durdurulur. İstediğiniz zaman devam ettirebilirsiniz. Fakat bizim tarafımızdan siparişiniz iptal edilirse iade yapılır.
Canlı Destek Bölümünden veya 'İletişim' sayfasından bize ulaşabilirsiniz.